• " Hayatla Hayallerinize Yolculuk "

AL Hayat Tour

Hakkımızda

1995 yılından günümüze kadar deneyimli kadromuzla sürdürmüş olduğumuz HAC ve UMRE organizasyonlarında, hizmet ve kaliteden ödün vermemek ilkesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Hayat Turizm olarak Türkiye'nin birçok farklı noktasında Şube ve Temsilciliklerimizle Hizmet veriyoruz.

Müşterilerimiz bizim dost ve misafirlerimizdir. Bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmetlerde tüm çalışanlarımızla birlikte hac ve umre organizasyonları ile yurt içi, yurt dışı seyahatlerde hizmette mükemmeliyeti yakalamak temel amacımız olup, hizmet kalitemizi sürekli iyileştirme ve etkinliğini artırarak başlangıçta ve bitişte dost kalabilme çabamız, bizim kalite politikamızdır.

DUA, DOSTLUK ve HİZMETİNE talibiz felsefemiz çerçevesinde çıktığımız bu yolda sizlerden aldığımız destekle kalite seviyemizi her geçen gün daha yukarılara çıkararak bu sektörde dünya var oldukça sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

ÖZARTANLAR GRUP
AL HAYAT TUR - HASAS TUR - HAYAT YAP

Vizyonumuz

Hayat Tur olarak, yolcularımızı Kutsal Topraklar'da ağırlamaktan her zaman onur duyuyoruz. Bu kutlu yolculukta sizlere en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyor, her detayı düşünen profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Misyonumuz

Başarının, müşterilerimizin tebessümüne bağlı olduğunu bilinci ile, dürüstlük ve güvenilirlik temel ilkelerimiz olduğunu unutmadan sizleri memnun edecek organizasyonlar gerçekleştirerek hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Hayat Tour Farkı

Söz verdiğimiz gibi, yıllardır başarıyla organize edip klasik haline getirdiğimiz özel programlarımıza sizleri de bekliyoruz. Çünkü biz her zaman en iyilerini tercih ediyoruz. Sizin de en iyisini tercih ettiğinizi biliyoruz.

 • 690

  Umre Turu

 • 115637

  Umre Ziyaretcisi

 • 66

  Hac Programı

 • 5758

  Hacı Adayı

Kapat

Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Tüm Görüş, Öneri, Şikayet ve Talepleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Form Taramıza Ulaşmıştır
Mesajınız tarafımıza başarıyla ulaşmıştır, en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.
irtibat
+90 532 723 7176

7/24 Danışma Hattı